Paper.li Blogger Facebook Twitter
Nederlandse versie

Overview

«November 2018»

SuMoTuWeThFrSa
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Friday 16 November 2018 , 20:15
Utrecht: TivoliVredenburg gr.z.
Radio Filharmonisch Orkest
Conductor: Dima Slobodeniouk
Tsjaikovski , Bartók , Prokofjev
Details »

Search in concerts

Overview

Date & time Ensemble Programme Venue
Friday 16 November 2018
Start: 20:15
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Dima Slobodeniouk
Serie: AVROTROS Vrijdagconcert
AVROTROS Klassiek I
With: Liza Ferschtman
Utrecht: TivoliVredenburg gr.z. TivoliVredenburg
Saturday 17 November 2018
Start: 19:30
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Dima Slobodeniouk
Utrecht: TivoliVredenburg gr.z. TivoliVredenburg
Sunday 18 November 2018
Start: 11:00
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Dima Slobodeniouk
Serie: Het Zondagochtend Concert
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Friday 23 November 2018
Start: 20:15
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Karel Mark Chichon
Serie: AVROTROS Vrijdagconcert
Muzikale Meesterwerken
With: Julie Boulianne
Utrecht: TivoliVredenburg gr.z. TivoliVredenburg
Sunday 25 November 2018
Start: 11:00
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Karel Mark Chichon
Serie: Het Zondagochtend Concert
With: Julie Boulianne
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Friday 30 November 2018
Start: 20:15
Groot Omroepkoor Conductor: Peter Dijkstra
Serie: AVROTROS Vrijdagconcert
AVROTROS Klassiek II
Groot Omroepkoor
With: Leo Doeselaar
Utrecht: Jacobikerk
Saturday 1 December 2018
Start: 14:15
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Ludovic Morlot
Serie: NTR ZaterdagMatinee
RFO & Friends II
With: Lavinia Meijer
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Saturday 15 December 2018
Start: 13:30
Groot Omroepkoor Conductor: Sir Mark Elder
Chorus director: Benjamin Goodson
Serie: NTR ZaterdagMatinee
Opera
With: Radio Filharmonisch Orkest, Matthew Newlin, Marina Costa-Jackson, Tim Kuypers, Callum Thorpe, David Stout, Tibbe Alkemade, Emily Rowe, Aylin Sezer, Jeannette Schaik, Nina Essen, Raoul Steffani, Leon Liere, Martijn Sanders
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Saturday 15 December 2018
Start: 13:30
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Sir Mark Elder
Chorus director: Benjamin Goodson
Serie: NTR ZaterdagMatinee
Opera
With: Groot Omroepkoor, Matthew Newlin, Marina Costa-Jackson, Tim Kuypers, Callum Thorpe, David Stout, Tibbe Alkemade, Emily Rowe, Aylin Sezer, Jeannette Schaik, Nina Essen, Raoul Steffani, Leon Liere, Martijn Sanders
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Friday 21 December 2018
Start: 20:15
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Leonardo García Alarcón
Serie: AVROTROS Vrijdagconcert
AVROTROS Klassiek I
Muzikale Meesterwerken
Groot Omroepkoor
With: Groot Omroepkoor, Elsa Benoit, Sebastian Kohlhepp, Daniel Schmutzhard
Utrecht: TivoliVredenburg gr.z. TivoliVredenburg
Friday 21 December 2018
Start: 20:15
Groot Omroepkoor Conductor: Leonardo García Alarcón
Serie: AVROTROS Vrijdagconcert
AVROTROS Klassiek I
Muzikale Meesterwerken
Groot Omroepkoor
With: Elsa Benoit, Radio Filharmonisch Orkest, Sebastian Kohlhepp, Daniel Schmutzhard
Utrecht: TivoliVredenburg gr.z. TivoliVredenburg
Sunday 23 December 2018
Start: 11:00
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Leonardo García Alarcón
Serie: Het Zondagochtend Concert
With: Groot Omroepkoor, Elsa Benoit, Sebastian Kohlhepp, Daniel Schmutzhard
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Sunday 23 December 2018
Start: 11:00
Groot Omroepkoor Conductor: Leonardo García Alarcón
Serie: Het Zondagochtend Concert
With: Elsa Benoit, Radio Filharmonisch Orkest, Sebastian Kohlhepp, Daniel Schmutzhard
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Saturday 12 January 2019
Start: 14:15
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Vasily Petrenko
Serie: NTR ZaterdagMatinee
RFO & Friends I
With: Anatoli Sivko, Alina Ibragimova
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Saturday 19 January 2019
Start: 14:15
Groot Omroepkoor Conductor: JoAnn Falletta
Chorus director: Wilma ten Wolde
Serie: NTR ZaterdagMatinee
Hedendaags
With: Radio Filharmonisch Orkest, Nationaal Kinderkoor, solist(en) n.t.b.
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Saturday 19 January 2019
Start: 14:15
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: JoAnn Falletta
Chorus director: Wilma ten Wolde
Serie: NTR ZaterdagMatinee
Hedendaags
With: Groot Omroepkoor, Nationaal Kinderkoor, solist(en) n.t.b.
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Thursday 24 January 2019
Start: 12:30
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Edo de Waart
Serie: MCO Lunchconcerten
Hilversum: MCO 1
Friday 25 January 2019
Start: 20:15
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Edo de Waart
Serie: AVROTROS Vrijdagconcert
Muzikale Meesterwerken
With: Ronald Brautigam
Utrecht: TivoliVredenburg gr.z. TivoliVredenburg
Sunday 27 January 2019
Start: 11:00
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Edo de Waart
Serie: Het Zondagochtend Concert
With: Ronald Brautigam
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Saturday 2 February 2019
Start: 14:15
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: James Gaffigan
Serie: NTR ZaterdagMatinee
RFO & Friends II
With: Simone Lamsma
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Friday 8 February 2019
Start: 20:15
Groot Omroepkoor Conductor: Edo de Waart
Chorus director: Paul Krämer
Serie: AVROTROS Vrijdagconcert
Muzikale Meesterwerken
AVROTROS Klassiek II
Groot Omroepkoor
With: Radio Filharmonisch Orkest, Anita Hartig, Helena Rasker, Sebastian Kohlhepp, Tareq Nazmi
Utrecht: TivoliVredenburg gr.z. TivoliVredenburg
Friday 8 February 2019
Start: 20:15
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Edo de Waart
Chorus director: Paul Krämer
Serie: AVROTROS Vrijdagconcert
Muzikale Meesterwerken
AVROTROS Klassiek II
Groot Omroepkoor
With: Groot Omroepkoor, Anita Hartig, Helena Rasker, Sebastian Kohlhepp, Tareq Nazmi
Utrecht: TivoliVredenburg gr.z. TivoliVredenburg
Sunday 10 February 2019
Start: 11:00
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Edo de Waart
Chorus director: Paul Krämer
Serie: Het Zondagochtend Concert
With: Groot Omroepkoor, Anita Hartig, Helena Rasker, Sebastian Kohlhepp, Tareq Nazmi
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Sunday 10 February 2019
Start: 11:00
Groot Omroepkoor Conductor: Edo de Waart
Chorus director: Paul Krämer
Serie: Het Zondagochtend Concert
With: Radio Filharmonisch Orkest, Anita Hartig, Helena Rasker, Sebastian Kohlhepp, Tareq Nazmi
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Saturday 16 February 2019
Start: 14:15
Groot Omroepkoor Conductor: Xian Zhang
Chorus director: Wilma ten Wolde
Serie: NTR ZaterdagMatinee
GOK & Friends
With: Radio Filharmonisch Orkest, Nationaal Kinderkoor, Dmitry Ulyanov, Lisette Bolle
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Saturday 16 February 2019
Start: 14:15
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Xian Zhang
Chorus director: Wilma ten Wolde
Serie: NTR ZaterdagMatinee
GOK & Friends
With: Groot Omroepkoor, Nationaal Kinderkoor, Dmitry Ulyanov, Lisette Bolle
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Friday 1 March 2019
Start: 20:15
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Markus Stenz
Serie: AVROTROS Vrijdagconcert
AVROTROS Klassiek II
With: Carolin Widmann
Utrecht: TivoliVredenburg gr.z. TivoliVredenburg
Sunday 3 March 2019
Start: 11:00
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Markus Stenz
Serie: Het Zondagochtend Concert
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Wednesday 6 March 2019
Start: 12:30
Groot Omroepkoor Conductor: Gijs Leenaars
Serie: MCO Lunchconcerten
Hilversum: MCO 1
Friday 8 March 2019
Start: 20:15
Groot Omroepkoor Conductor: Gijs Leenaars
Serie: AVROTROS Vrijdagconcert
AVROTROS Klassiek I
Groot Omroepkoor
With: Lavinia Meijer
Utrecht: TivoliVredenburg gr.z. TivoliVredenburg
Saturday 9 March 2019
Start: 14:15
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Markus Stenz
Serie: NTR ZaterdagMatinee
RFO & Friends I
With: Tabea Zimmermann
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Sunday 10 March 2019
Start: 11:00
Groot Omroepkoor Conductor: Gijs Leenaars
Serie: Het Zondagochtend Concert
With: Lavinia Meijer
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Saturday 16 March 2019
Start: 14:15
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Stanislav Kochanovsky
Serie: NTR ZaterdagMatinee
RFO & Friends II
With: Sergey Khachatryan
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Thursday 21 March 2019
Start: 12:30
Groot Omroepkoor Conductor: Philipp Ahmann
Serie: MCO Lunchconcerten
Hilversum: MCO 1
Friday 22 March 2019
Start: 20:15
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Markus Stenz
Serie: AVROTROS Vrijdagconcert
AVROTROS Klassiek I
With: Nicola Beller Carbone
Utrecht: TivoliVredenburg gr.z. TivoliVredenburg
Saturday 23 March 2019
Start: 14:15
Groot Omroepkoor Conductor: Philipp Ahmann
Serie: NTR ZaterdagMatinee
Hedendaags
With: Ivan Monighetti, RFO Projectensemble
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Saturday 23 March 2019
Start: 14:15
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Philipp Ahmann
Serie: NTR ZaterdagMatinee
Hedendaags
With: Groot Omroepkoor, Ivan Monighetti
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Sunday 24 March 2019
Start: 11:00
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Markus Stenz
Serie: Het Zondagochtend Concert
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Saturday 30 March 2019
Start: 14:15
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Otto Tausk
Serie: NTR ZaterdagMatinee
RFO & Friends I
With: Maria Milstein
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Saturday 13 April 2019
Start: 13:30
Groot Omroepkoor Conductor: Giancarlo Andretta
Chorus director: koordirigent n.t.b.
Serie: NTR ZaterdagMatinee
Opera
With: Radio Filharmonisch Orkest, Franco Vassallo, Tatiana Serjan, Iris Wijnen, Giordano Lucà, John Relyea, Jeannette Schaik, Fabricio Gori, Jasper Leever
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Saturday 13 April 2019
Start: 13:30
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Giancarlo Andretta
Chorus director: koordirigent n.t.b.
Serie: NTR ZaterdagMatinee
Opera
With: Groot Omroepkoor, Franco Vassallo, Tatiana Serjan, Iris Wijnen, Giordano Lucà, John Relyea, Jeannette Schaik, Fabricio Gori, Jasper Leever
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Thursday 18 April 2019
Start: 12:30
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Marcus Creed
Serie: MCO Lunchconcerten
With: Elena Tsallagova
Hilversum: MCO 5
Friday 19 April 2019
Start: 20:15
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Marcus Creed
Serie: AVROTROS Vrijdagconcert
AVROTROS Klassiek II
AVROTROS Vocaal
With: Groot Omroepkoor, Elena Tsallagova, Salome Jicia, Angela Brower, Yosep Kang, Mika Kares
Utrecht: TivoliVredenburg gr.z. TivoliVredenburg
Friday 19 April 2019
Start: 20:15
Groot Omroepkoor Conductor: Marcus Creed
Serie: AVROTROS Vrijdagconcert
AVROTROS Klassiek II
AVROTROS Vocaal
With: Radio Filharmonisch Orkest, Elena Tsallagova, Salome Jicia, Angela Brower, Yosep Kang, Mika Kares
Utrecht: TivoliVredenburg gr.z. TivoliVredenburg
Thursday 25 April 2019
Start: 20:15
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Markus Stenz
Serie: AVROTROS Vrijdagconcert
Muzikale Meesterwerken
With: Wiebke Lehmkuhl, Tomislav Muzek
Utrecht: TivoliVredenburg gr.z. TivoliVredenburg
Sunday 28 April 2019
Start: 11:00
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Markus Stenz
Serie: Het Zondagochtend Concert
With: Wiebke Lehmkuhl, Tomislav Muzek
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Friday 3 May 2019
Start: 20:15
Groot Omroepkoor Conductor: Antonio Pappano
Chorus director: Ciro Visco
With: Koninklijk Concertgebouworkest, Coro dell'Accademia Nazionale di Santa C, Javier Camarena
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Saturday 4 May 2019
Start: 21:00
Groot Omroepkoor Conductor: Antonio Pappano
Chorus director: Ciro Visco
With: Koninklijk Concertgebouworkest, Coro dell'Accademia Nazionale di Santa C, Javier Camarena
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Friday 10 May 2019
Start: 12:30
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Osmo Vänskä
Serie: MCO Lunchconcerten
With: Alexander Gavrylyuk
Hilversum: MCO 5
Saturday 11 May 2019
Start: 14:15
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Osmo Vänskä
Serie: NTR ZaterdagMatinee
RFO & Friends I
With: Alexander Gavrylyuk
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Friday 17 May 2019
Start: 20:00
Groot Omroepkoor Conductor: Jaap van Zweden
Chorus director: Klaas Stok
With: Hong Kong Philharmonic Orchestra, Hong Kong Philharmonic Chorus, Ying Fang, Karen Cargill
Friday 17 May 2019
Start: 20:15
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Gustavo Gimeno
Serie: AVROTROS Vrijdagconcert
AVROTROS Klassiek I
With: Ingrid Geerlings
Utrecht: TivoliVredenburg gr.z. TivoliVredenburg
Saturday 18 May 2019
Start: 20:00
Groot Omroepkoor Conductor: Jaap van Zweden
Chorus director: Klaas Stok
With: Hong Kong Philharmonic Orchestra, Hong Kong Philharmonic Chorus, Ying Fang, Karen Cargill
Sunday 19 May 2019
Start: 11:00
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Gustavo Gimeno
Serie: Het Zondagochtend Concert
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Saturday 1 June 2019
Start: 13:00
Groot Omroepkoor Conductor: Markus Stenz
Chorus director: Peter Dijkstra
Serie: NTR ZaterdagMatinee
Opera
With: Radio Filharmonisch Orkest, Michael Kupfer-Radecky, Markus Eiche, Steven Humes, Allison Oakes, Marco Jentzsch, Jeff Martin, Emilio Pons, Gurgen Baveyan, Miljenko Turk, Lucas Singer, Thilo Dahlmann, Nikki Treurniet, Gala El Hadidi, Denzil Delaere, Lucas Lierop, Wiebe-Pier Cnossen, Jeannette Schaik, Leon Liere, Michael Wilmering, Martijn Sanders
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Saturday 1 June 2019
Start: 13:00
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Markus Stenz
Chorus director: Peter Dijkstra
Serie: NTR ZaterdagMatinee
Opera
With: Groot Omroepkoor, Michael Kupfer-Radecky, Markus Eiche, Steven Humes, Allison Oakes, Marco Jentzsch, Jeff Martin, Emilio Pons, Gurgen Baveyan, Miljenko Turk, Lucas Singer, Thilo Dahlmann, Nikki Treurniet, Gala El Hadidi, Denzil Delaere, Lucas Lierop, Wiebe-Pier Cnossen, Jeannette Schaik, Leon Liere, Michael Wilmering, Martijn Sanders
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Friday 7 June 2019
Start: 20:15
Groot Omroepkoor Conductor: Markus Stenz
Chorus director: Peter Dijkstra
Serie: AVROTROS Vrijdagconcert
Muzikale Meesterwerken
AVROTROS Klassiek II
AVROTROS Vocaal
With: Radio Filharmonisch Orkest, Nationaal Kinderkoor, Anna Lucia Richter, Nikki Treurniet, Dorottya Láng, Helena Rasker, Robin Tritschler, Markus Eiche, Franz-Josef Selig
Utrecht: TivoliVredenburg gr.z. TivoliVredenburg
Friday 7 June 2019
Start: 20:15
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Markus Stenz
Chorus director: Peter Dijkstra
Serie: AVROTROS Vrijdagconcert
Muzikale Meesterwerken
AVROTROS Klassiek II
AVROTROS Vocaal
With: Groot Omroepkoor, Nationaal Kinderkoor, Anna Lucia Richter, Nikki Treurniet, Dorottya Láng, Helena Rasker, Robin Tritschler, Markus Eiche, Franz-Josef Selig
Utrecht: TivoliVredenburg gr.z. TivoliVredenburg
Saturday 15 June 2019
Start: 14:15
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Bernard Haitink
Serie: NTR ZaterdagMatinee
Extra concert
With: Camilla Tilling
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam