Paper.li Blogger Facebook Twitter
Nederlandse versie

Overview

«July 2018»

SuMoTuWeThFrSa
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Sunday 2 September 2018 , 11:00
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal)
Radio Filharmonisch Orkest
Conductor: Giancarlo Andretta
Rossini , Verdi , Mascagni , Verdi , Bellini , Puccini , Verdi
Details »
Sunday 2 September 2018 , 11:00
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal)
Groot Omroepkoor
Conductor: Giancarlo Andretta
Rossini , Verdi , Mascagni , Verdi , Bellini , Puccini , Verdi
Details »

Search in concerts

Overview

Date & time Ensemble Programme Venue
Sunday 2 September 2018
Start: 11:00
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Giancarlo Andretta
Serie: Het Zondagochtend Concert
With: Groot Omroepkoor
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Sunday 2 September 2018
Start: 11:00
Groot Omroepkoor Conductor: Giancarlo Andretta
Serie: Het Zondagochtend Concert
With: Radio Filharmonisch Orkest
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Saturday 8 September 2018
Start: 12:00
Groot Omroepkoor Conductor: Pablo Heras-Casado
Chorus director: Martin Wright
Serie: NTR ZaterdagMatinee
Opera
With: Radio Filharmonisch Orkest, Vlaams Radio Koor, Alexander Tsymbaliuk, Olivia Vermeulen, Tetiana Miyus, Cécile Sant, Frank Aken, Boris Pinkhasovich, Ante Jerkunica, Dmitry Golovnin, Ksenia Dudnikova, Vladislav Sulimsky, Alexander Krasnov, Mark Omvlee, Yulia Mennibaeva, James Kryshak, Oleg Budaratskiy, Irakli Atanelishvili, Michael Bennett
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Saturday 8 September 2018
Start: 12:00
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Pablo Heras-Casado
Chorus director: Martin Wright
Serie: NTR ZaterdagMatinee
Opera
With: Groot Omroepkoor, Vlaams Radio Koor, Alexander Tsymbaliuk, Olivia Vermeulen, Tetiana Miyus, Cécile Sant, Frank Aken, Boris Pinkhasovich, Ante Jerkunica, Dmitry Golovnin, Ksenia Dudnikova, Vladislav Sulimsky, Alexander Krasnov, Mark Omvlee, Yulia Mennibaeva, James Kryshak, Oleg Budaratskiy, Irakli Atanelishvili, Michael Bennett
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Friday 14 September 2018
Start: 20:15
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Fabien Gabel
Chorus director: Martina Batic
Serie: AVROTROS Vrijdagconcert
AVROTROS Klassiek I
Muzikale Meesterwerken
AVROTROS Vocaal
With: Groot Omroepkoor, Anaïk Morel, Mark Omvlee, Mika Kares
Utrecht: TivoliVredenburg gr.z. TivoliVredenburg
Friday 14 September 2018
Start: 20:15
Groot Omroepkoor Conductor: Fabien Gabel
Chorus director: Martina Batic
Serie: AVROTROS Vrijdagconcert
AVROTROS Klassiek I
Muzikale Meesterwerken
AVROTROS Vocaal
With: Radio Filharmonisch Orkest, Anaïk Morel, Mark Omvlee, Mika Kares
Utrecht: TivoliVredenburg gr.z. TivoliVredenburg
Saturday 22 September 2018
Start: 14:15
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Wayne Marshall
Serie: NTR ZaterdagMatinee
Hedendaags
With: Hannes Minnaar
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Friday 28 September 2018
Start: 20:15
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Stanislav Kochanovsky
Chorus director: Martina Batic
Serie: AVROTROS Vrijdagconcert
AVROTROS Klassiek I
AVROTROS Vocaal
With: Groot Omroepkoor, Sumi Hwang, Denzil Delaere, Thomas Oliemans
Utrecht: TivoliVredenburg gr.z. TivoliVredenburg
Friday 28 September 2018
Start: 20:15
Groot Omroepkoor Conductor: Stanislav Kochanovsky
Chorus director: Martina Batic
Serie: AVROTROS Vrijdagconcert
AVROTROS Klassiek I
AVROTROS Vocaal
With: Radio Filharmonisch Orkest, Sumi Hwang, Denzil Delaere, Thomas Oliemans
Utrecht: TivoliVredenburg gr.z. TivoliVredenburg
Sunday 30 September 2018
Start: 11:00
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Stanislav Kochanovsky
Chorus director: Martina Batic
Serie: Het Zondagochtend Concert
With: Groot Omroepkoor
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Sunday 30 September 2018
Start: 11:00
Groot Omroepkoor Conductor: Stanislav Kochanovsky
Chorus director: Martina Batic
Serie: Het Zondagochtend Concert
With: Radio Filharmonisch Orkest
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Thursday 4 October 2018
Start: 12:30
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Markus Stenz
Serie: MCO Lunchconcerten
Hilversum: MCO 5
Saturday 6 October 2018
Start: 14:15
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Markus Stenz
Serie: NTR ZaterdagMatinee
RFO & Friends II
With: Lars Vogt, Erik Bosgraaf, Matthijs Koene
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Friday 12 October 2018
Start: 20:15
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Markus Stenz
Serie: AVROTROS Vrijdagconcert
AVROTROS Klassiek II
With: Lars Vogt
Utrecht: TivoliVredenburg gr.z. TivoliVredenburg
Friday 2 November 2018
Start: 20:15
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Kevin John Edusei
Serie: AVROTROS Vrijdagconcert
AVROTROS Klassiek II
With: Ève-Maud Hubeaux, Severin Eckardstein
Utrecht: TivoliVredenburg gr.z. TivoliVredenburg
Sunday 4 November 2018
Start: 11:00
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Kevin John Edusei
Serie: Het Zondagochtend Concert
With: Severin Eckardstein
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Saturday 10 November 2018
Start: 14:15
Groot Omroepkoor Conductor: Edward Gardner
Chorus director: Klaas Stok
Serie: NTR ZaterdagMatinee
GOK & Friends
With: Radio Filharmonisch Orkest, Okka Damerau, Marcel Beekman
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Saturday 10 November 2018
Start: 14:15
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Edward Gardner
Chorus director: Klaas Stok
Serie: NTR ZaterdagMatinee
GOK & Friends
With: Groot Omroepkoor, Okka Damerau, Marcel Beekman
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Friday 16 November 2018
Start: 20:15
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Dima Slobodeniouk
Serie: AVROTROS Vrijdagconcert
AVROTROS Klassiek I
With: Liza Ferschtman
Utrecht: TivoliVredenburg gr.z. TivoliVredenburg
Sunday 18 November 2018
Start: 11:00
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Dima Slobodeniouk
Serie: Het Zondagochtend Concert
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Friday 23 November 2018
Start: 20:15
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Karel Mark Chichon
Serie: AVROTROS Vrijdagconcert
Muzikale Meesterwerken
With: Julie Boulianne
Utrecht: TivoliVredenburg gr.z. TivoliVredenburg
Sunday 25 November 2018
Start: 11:00
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Karel Mark Chichon
Serie: Het Zondagochtend Concert
With: Julie Boulianne
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Friday 30 November 2018
Start: 20:15
Groot Omroepkoor Conductor: Peter Dijkstra
Serie: AVROTROS Vrijdagconcert
AVROTROS Klassiek II
Groot Omroepkoor
With: Leo Doeselaar
Utrecht: Jacobikerk
Saturday 1 December 2018
Start: 14:15
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Ludovic Morlot
Serie: NTR ZaterdagMatinee
RFO & Friends II
With: Lavinia Meijer
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Saturday 15 December 2018
Start: 13:30
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Sir Mark Elder
Chorus director: Benjamin Goodson
Serie: NTR ZaterdagMatinee
Opera
With: Groot Omroepkoor, Matthew Newlin, Marina Costa-Jackson, Tim Kuypers, Callum Thorpe, David Stout, solist(en) n.t.b., Aylin Sezer, Jeannette Schaik, Nina Essen, Raoul Steffani, Leon Liere, Martijn Sanders
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Saturday 15 December 2018
Start: 13:30
Groot Omroepkoor Conductor: Sir Mark Elder
Chorus director: Benjamin Goodson
Serie: NTR ZaterdagMatinee
Opera
With: Radio Filharmonisch Orkest, Matthew Newlin, Marina Costa-Jackson, Tim Kuypers, Callum Thorpe, David Stout, solist(en) n.t.b., Aylin Sezer, Jeannette Schaik, Nina Essen, Raoul Steffani, Leon Liere, Martijn Sanders
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Friday 21 December 2018
Start: 20:15
Groot Omroepkoor Conductor: Leonardo García Alarcón
Serie: AVROTROS Vrijdagconcert
AVROTROS Klassiek I
Muzikale Meesterwerken
Groot Omroepkoor
With: Elsa Benoit, Radio Filharmonisch Orkest, Sebastian Kohlhepp, Daniel Schmutzhard
Utrecht: TivoliVredenburg gr.z. TivoliVredenburg
Friday 21 December 2018
Start: 20:15
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Leonardo García Alarcón
Serie: AVROTROS Vrijdagconcert
AVROTROS Klassiek I
Muzikale Meesterwerken
Groot Omroepkoor
With: Groot Omroepkoor, Elsa Benoit, Sebastian Kohlhepp, Daniel Schmutzhard
Utrecht: TivoliVredenburg gr.z. TivoliVredenburg
Sunday 23 December 2018
Start: 11:00
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Leonardo García Alarcón
Serie: Het Zondagochtend Concert
With: Groot Omroepkoor, Elsa Benoit, Sebastian Kohlhepp, Daniel Schmutzhard
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Sunday 23 December 2018
Start: 11:00
Groot Omroepkoor Conductor: Leonardo García Alarcón
Serie: Het Zondagochtend Concert
With: Elsa Benoit, Radio Filharmonisch Orkest, Sebastian Kohlhepp, Daniel Schmutzhard
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Saturday 12 January 2019
Start: 14:15
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Vasily Petrenko
Serie: NTR ZaterdagMatinee
RFO & Friends I
With: Anatoli Sivko, Alina Ibragimova
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Saturday 19 January 2019
Start: 14:15
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: JoAnn Falletta
Chorus director: Martina Batic
Serie: NTR ZaterdagMatinee
Hedendaags
With: Groot Omroepkoor, kinderkoor n.t.b., solist(en) n.t.b.
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Saturday 19 January 2019
Start: 14:15
Groot Omroepkoor Conductor: JoAnn Falletta
Chorus director: Martina Batic
Serie: NTR ZaterdagMatinee
Hedendaags
With: Radio Filharmonisch Orkest, kinderkoor n.t.b., solist(en) n.t.b.
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Thursday 24 January 2019
Start: 12:30
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Edo de Waart
Serie: MCO Lunchconcerten
Hilversum: MCO 1
Friday 25 January 2019
Start: 20:15
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Edo de Waart
Serie: AVROTROS Vrijdagconcert
Muzikale Meesterwerken
With: Ronald Brautigam
Utrecht: TivoliVredenburg gr.z. TivoliVredenburg
Sunday 27 January 2019
Start: 11:00
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Edo de Waart
Serie: Het Zondagochtend Concert
With: Ronald Brautigam
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Saturday 2 February 2019
Start: 14:15
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: James Gaffigan
Serie: NTR ZaterdagMatinee
RFO & Friends II
With: Simone Lamsma
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Friday 8 February 2019
Start: 20:15
Groot Omroepkoor Conductor: Edo de Waart
Chorus director: Paul Krämer
Serie: AVROTROS Vrijdagconcert
Muzikale Meesterwerken
AVROTROS Klassiek II
Groot Omroepkoor
With: Radio Filharmonisch Orkest, Anita Hartig, Helena Rasker, Sebastian Kohlhepp, Tareq Nazmi
Utrecht: TivoliVredenburg gr.z. TivoliVredenburg
Friday 8 February 2019
Start: 20:15
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Edo de Waart
Chorus director: Paul Krämer
Serie: AVROTROS Vrijdagconcert
Muzikale Meesterwerken
AVROTROS Klassiek II
Groot Omroepkoor
With: Groot Omroepkoor, Anita Hartig, Helena Rasker, Sebastian Kohlhepp, Tareq Nazmi
Utrecht: TivoliVredenburg gr.z. TivoliVredenburg
Sunday 10 February 2019
Start: 11:00
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Edo de Waart
Chorus director: Paul Krämer
Serie: Het Zondagochtend Concert
With: Groot Omroepkoor, Anita Hartig, Helena Rasker, Sebastian Kohlhepp, Tareq Nazmi
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Sunday 10 February 2019
Start: 11:00
Groot Omroepkoor Conductor: Edo de Waart
Chorus director: Paul Krämer
Serie: Het Zondagochtend Concert
With: Radio Filharmonisch Orkest, Anita Hartig, Helena Rasker, Sebastian Kohlhepp, Tareq Nazmi
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Saturday 16 February 2019
Start: 14:15
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Xian Zhang
Chorus director: Wilma ten Wolde
Serie: NTR ZaterdagMatinee
GOK & Friends
With: Groot Omroepkoor, Nationaal Kinderkoor, Dmitry Ulyanov, Lisette Bolle
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Saturday 16 February 2019
Start: 14:15
Groot Omroepkoor Conductor: Xian Zhang
Chorus director: Wilma ten Wolde
Serie: NTR ZaterdagMatinee
GOK & Friends
With: Radio Filharmonisch Orkest, Nationaal Kinderkoor, Dmitry Ulyanov, Lisette Bolle
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Friday 1 March 2019
Start: 20:15
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Markus Stenz
Serie: AVROTROS Vrijdagconcert
AVROTROS Klassiek II
With: Carolin Widmann
Utrecht: TivoliVredenburg gr.z. TivoliVredenburg
Sunday 3 March 2019
Start: 11:00
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Markus Stenz
Serie: Het Zondagochtend Concert
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Wednesday 6 March 2019
Start: 12:30
Groot Omroepkoor Conductor: Gijs Leenaars
Serie: MCO Lunchconcerten
Hilversum: MCO 1
Friday 8 March 2019
Start: 20:15
Groot Omroepkoor Conductor: Gijs Leenaars
Serie: AVROTROS Vrijdagconcert
AVROTROS Klassiek I
Groot Omroepkoor
With: Lavinia Meijer
Utrecht: TivoliVredenburg gr.z. TivoliVredenburg
Saturday 9 March 2019
Start: 14:15
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Markus Stenz
Serie: NTR ZaterdagMatinee
RFO & Friends I
With: Tabea Zimmermann
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Sunday 10 March 2019
Start: 11:00
Groot Omroepkoor Conductor: Gijs Leenaars
Serie: Het Zondagochtend Concert
With: Lavinia Meijer
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Saturday 16 March 2019
Start: 14:15
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Stanislav Kochanovsky
Serie: NTR ZaterdagMatinee
RFO & Friends II
With: Sergey Khachatryan
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Thursday 21 March 2019
Start: 12:30
Groot Omroepkoor Conductor: Philipp Ahmann
Serie: MCO Lunchconcerten
Hilversum: MCO 1
Friday 22 March 2019
Start: 20:15
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Markus Stenz
Serie: AVROTROS Vrijdagconcert
AVROTROS Klassiek I
With: Asmik Grigorian
Utrecht: TivoliVredenburg gr.z. TivoliVredenburg
Saturday 23 March 2019
Start: 14:15
Groot Omroepkoor Conductor: Philipp Ahmann
Serie: NTR ZaterdagMatinee
Hedendaags
With: Ivan Monighetti, RFO Projectensemble
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Saturday 23 March 2019
Start: 14:15
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Philipp Ahmann
Serie: NTR ZaterdagMatinee
Hedendaags
With: Groot Omroepkoor, Ivan Monighetti
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Sunday 24 March 2019
Start: 11:00
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Markus Stenz
Serie: Het Zondagochtend Concert
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Saturday 30 March 2019
Start: 14:15
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Otto Tausk
Serie: NTR ZaterdagMatinee
RFO & Friends I
With: Maria Milstein
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Saturday 13 April 2019
Start: 13:30
Groot Omroepkoor Conductor: Giancarlo Andretta
Chorus director: Martina Batic
Serie: NTR ZaterdagMatinee
Opera
With: Radio Filharmonisch Orkest, Franco Vassallo, Tatiana Serjan, Iris Wijnen, Giordano Lucà, John Relyea, Jeannette Schaik, Fabricio Gori, Jasper Leever
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Saturday 13 April 2019
Start: 13:30
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Giancarlo Andretta
Chorus director: Martina Batic
Serie: NTR ZaterdagMatinee
Opera
With: Groot Omroepkoor, Franco Vassallo, Tatiana Serjan, Iris Wijnen, Giordano Lucà, John Relyea, Jeannette Schaik, Fabricio Gori, Jasper Leever
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Thursday 18 April 2019
Start: 12:30
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Marcus Creed
Serie: MCO Lunchconcerten
With: Elena Tsallagova
Hilversum: MCO 5
Friday 19 April 2019
Start: 20:15
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Marcus Creed
Serie: AVROTROS Vrijdagconcert
AVROTROS Klassiek II
AVROTROS Vocaal
With: Groot Omroepkoor, Elena Tsallagova, Salome Jicia, Angela Brower, Yosep Kang, Mika Kares
Utrecht: TivoliVredenburg gr.z. TivoliVredenburg
Friday 19 April 2019
Start: 20:15
Groot Omroepkoor Conductor: Marcus Creed
Serie: AVROTROS Vrijdagconcert
AVROTROS Klassiek II
AVROTROS Vocaal
With: Radio Filharmonisch Orkest, Elena Tsallagova, Salome Jicia, Angela Brower, Yosep Kang, Mika Kares
Utrecht: TivoliVredenburg gr.z. TivoliVredenburg
Thursday 25 April 2019
Start: 20:15
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Markus Stenz
Serie: AVROTROS Vrijdagconcert
Muzikale Meesterwerken
With: Wiebke Lehmkuhl, Tomislav Muzek
Utrecht: TivoliVredenburg gr.z. TivoliVredenburg
Sunday 28 April 2019
Start: 11:00
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Markus Stenz
Serie: Het Zondagochtend Concert
With: Wiebke Lehmkuhl, Tomislav Muzek
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Friday 10 May 2019
Start: 12:30
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Osmo Vänskä
Serie: MCO Lunchconcerten
With: Alexander Gavrylyuk
Hilversum: MCO 5
Saturday 11 May 2019
Start: 14:15
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Osmo Vänskä
Serie: NTR ZaterdagMatinee
RFO & Friends I
With: Alexander Gavrylyuk
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Friday 17 May 2019
Start: 20:15
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Gustavo Gimeno
Serie: AVROTROS Vrijdagconcert
AVROTROS Klassiek I
With: Ingrid Geerlings
Utrecht: TivoliVredenburg gr.z. TivoliVredenburg
Sunday 19 May 2019
Start: 11:00
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Gustavo Gimeno
Serie: Het Zondagochtend Concert
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Saturday 1 June 2019
Start: 13:00
Groot Omroepkoor Conductor: Markus Stenz
Chorus director: Peter Dijkstra
Serie: NTR ZaterdagMatinee
Opera
With: Radio Filharmonisch Orkest, Michael Kupfer-Radecky, Markus Eiche, Steven Humes, Allison Oakes, Marco Jentzsch, Jeff Martin, Emilio Pons, Gurgen Baveyan, Miljenko Turk, Lucas Singer, solist(en) n.t.b., Thilo Dahlmann, Nikki Treurniet, Gala El Hadidi, Denzil Delaere, Wiebe-Pier Cnossen, Jeannette Schaik, Leon Liere, Michael Wilmering, Martijn Sanders
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Saturday 1 June 2019
Start: 13:00
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Markus Stenz
Chorus director: Peter Dijkstra
Serie: NTR ZaterdagMatinee
Opera
With: Groot Omroepkoor, Michael Kupfer-Radecky, Markus Eiche, Steven Humes, Allison Oakes, Marco Jentzsch, Jeff Martin, Emilio Pons, Gurgen Baveyan, Miljenko Turk, Lucas Singer, solist(en) n.t.b., Thilo Dahlmann, Nikki Treurniet, Gala El Hadidi, Denzil Delaere, Wiebe-Pier Cnossen, Jeannette Schaik, Leon Liere, Michael Wilmering, Martijn Sanders
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Friday 7 June 2019
Start: 20:15
Groot Omroepkoor Conductor: Markus Stenz
Chorus director: Peter Dijkstra
Serie: AVROTROS Vrijdagconcert
Muzikale Meesterwerken
AVROTROS Klassiek II
AVROTROS Vocaal
With: Radio Filharmonisch Orkest, Nationaal Kinderkoor, Anna Lucia Richter, Nikki Treurniet, Dorottya Láng, Helena Rasker, Robin Tritschler, Markus Eiche, Franz-Josef Selig
Utrecht: TivoliVredenburg gr.z. TivoliVredenburg
Friday 7 June 2019
Start: 20:15
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Markus Stenz
Chorus director: Peter Dijkstra
Serie: AVROTROS Vrijdagconcert
Muzikale Meesterwerken
AVROTROS Klassiek II
AVROTROS Vocaal
With: Groot Omroepkoor, Nationaal Kinderkoor, Anna Lucia Richter, Nikki Treurniet, Dorottya Láng, Helena Rasker, Robin Tritschler, Markus Eiche, Franz-Josef Selig
Utrecht: TivoliVredenburg gr.z. TivoliVredenburg
Saturday 15 June 2019
Start: 14:15
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Bernard Haitink
Serie: NTR ZaterdagMatinee
Extra concert
With: Camilla Tilling, Sander Teepen
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam