Paper.li Blogger Facebook Twitter
Nederlandse versie

Overview

«March 2018»

SuMoTuWeThFrSa
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Friday 16 March 2018 , 20:15
Utrecht: TivoliVredenburg gr.z.
Radio Filharmonisch Orkest
Conductor: Karina Canellakis
Britten , Sjostakovitsj , componist n.t.b. , Beethoven
Details »

Search in concerts

Overview

Date & time Ensemble Programme Venue
Saturday 10 March 2018
Start: 14:15
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Emilio Pomárico
Serie: NTR ZaterdagMatinee
RFO & Friends II
With: Arthur Jussen, Lucas Jussen
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Friday 16 March 2018
Start: 20:15
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Karina Canellakis
Serie: AVROTROS Vrijdagconcert
Bernstein
With: Johannes Moser
Utrecht: TivoliVredenburg gr.z. TivoliVredenburg
Sunday 18 March 2018
Start: 11:00
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Karina Canellakis
Serie: Het Zondagochtend Concert
Amsterdam: Concertgebouw (grote zaal) Het concertgebouw, Amsterdam
Thursday 22 March 2018
Start: 21:00
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Dima Slobodeniouk
Serie: Pieces of Tomorrow
Utrecht: TivoliVredenburg gr.z. TivoliVredenburg
Friday 23 March 2018
Start: 20:15
Groot Omroepkoor Conductor: Yannick Nézet-Séguin
Chorus director: Martina Batic
With: Rotterdams Philharmonisch Orkest, Rotterdam Symphony Chorus, Orfeón Donostiarra, Nationaal Kinderkoor, Angela Meade, Erin Wall, Erin Morley, Sarah Connolly, Mihoko Fujimura, Michael Schade, Markus Werba, Christof Fischesser
Rotterdam: De Doelen (gr.z) Doelen R'dam
Friday 23 March 2018
Start: 20:15
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Dima Slobodeniouk
Serie: AVROTROS Vrijdagconcert
AVROTROS Klassiek
Radio Filharmonisch Orkest
With: Elsbeth Moser, Baiba Skride, Harriet Krijgh
Utrecht: TivoliVredenburg gr.z. TivoliVredenburg
Saturday 24 March 2018
Start: 20:00
Groot Omroepkoor Conductor: Yannick Nézet-Séguin
Chorus director: Martina Batic
With: Rotterdams Philharmonisch Orkest, Rotterdam Symphony Chorus, Orfeón Donostiarra, Nationaal Kinderkoor, Angela Meade, Erin Wall, Erin Morley, Sarah Connolly, Mihoko Fujimura, Michael Schade, Markus Werba, Christof Fischesser
Brussel: P.S.Kunsten
Sunday 25 March 2018
Start: 14:15
Groot Omroepkoor Conductor: Yannick Nézet-Séguin
Chorus director: Martina Batic
With: Rotterdams Philharmonisch Orkest, Rotterdam Symphony Chorus, Orfeón Donostiarra, Nationaal Kinderkoor, Angela Meade, Erin Wall, Erin Morley, Sarah Connolly, Mihoko Fujimura, Michael Schade, Markus Werba, Christof Fischesser
Rotterdam: De Doelen (gr.z) Doelen R'dam
Friday 30 March 2018
Start: 20:15
Radio Filharmonisch Orkest Conductor: Markus Stenz
Chorus director: Matthias Brauer
Serie: AVROTROS Vrijdagconcert
Muzikale Meesterwerken
AVROTROS Vocaal
Groot Omroepkoor
With: Groot Omroepkoor, Lenneke Ruiten, Sophie Harmsen, Attilio Glaser, Morgan Pearse, Matthias Havinga
Utrecht: TivoliVredenburg gr.z. TivoliVredenburg
Friday 30 March 2018
Start: 20:15
Groot Omroepkoor Conductor: Markus Stenz
Chorus director: Matthias Brauer
Serie: AVROTROS Vrijdagconcert
Muzikale Meesterwerken
AVROTROS Vocaal
Groot Omroepkoor
With: Radio Filharmonisch Orkest, Lenneke Ruiten, Sophie Harmsen, Attilio Glaser, Morgan Pearse, Matthias Havinga
Utrecht: TivoliVredenburg gr.z. TivoliVredenburg